Creëer je eigen modelabel | met of zonder overnachting | 5-9 juli | Gent

 

Is ‘wat trek ik aan vandaag?’ het eerste wat je ‘s ochtends denkt?
Vertelt jouw kleerkast wie je bent, en wil je graag anderen inspireren met jouw kijk op mode?

Dan is ons fashionkamp absoluut iets voor jou!

Samen met andere fashionista’s stamp je je eigen modelabel uit de grond
aan de hand van duurzaam en ecologisch materiaal

Fashion

Een week lang gaan jullie aan de slag om een eigen collectie te ontwerpen. Jullie maken gebruik van tweedehands stoffen en overstock van toffe merken om een nieuwe kledinglijn op de markt te brengen met jouw eigen touch! 

Ondernemen

Fashion is vandaag veel meer dan kleren maken alleen. Experts uit de mode- en marketingwereld leren jullie hoe jullie een merk creëren en hoe jullie dat best in de markt zetten. Naast ons atelier en creatieve mensen moeten jullie verder denken… Hoe starten aan de productie? Wat hebben jullie daarvoor nodig en hoe gaan jullie te werk? Eenmaal het kledingstuk er is moet er gedacht worden aan hoe jullie het gaan bekend maken en hoe jullie het gaan verdelen. 

Sustainable

We werken voor onze fashionkampen steeds samen met partners die duurzaam ondernemen uitdragen. Dit jaar slaan we de handen in elkaar met Anne Nagels van RE°invented, Soraya Wancour van Studio AMA, Fadime Tezerdi van IetStof, B.Right en de lokale Kringwinkels.

We willen jullie sensibiliseren om duurzaam om te gaan met de overvolle kleerkast. Tijdens het kamp organiseren we een coole Fashion tour waar we het verhaal achter slow fashion, de winkels en de uiteenlopende merken laten zien. Na alle leuke ideeën die je zal gekregen hebben tijdens de tour, vliegen we in de stoffen en leren we ontwerpen, patronen tekenen en naaien. Onze modecollectie kunnen we creëren met stoffen van hippe, jonge modelabels en de Kringwinkel.

Hier vind je de praktische informatie, wil je meer weten over dit creatieve ondernemerskamp? Neem dan zeker een kijkje op deze pagina!

Waar?

Hostel De Draecke, Sint-Widostraat 11, 9000 Gent
https://www.jeugdherbergen.be/nl/gent

Voor wie?

Jongens en meisjes van 12 tot 18 jaar

Investering en inschrijving

Je kan aan dit kamp zowel met als zonder overnachting deelnemen.

  • Het kamp met overnachting kost €495. Daarin is inbegrepen:
    4 overnachtingen, maaltijden, events en verplaatsingen.
  • Het kamp zonder overnachting kost €325. Daarin is inbegrepen:
    Lunch, events, gebruik materialen & verplaatsingen tijdens het dagprogramma. Niet inbegrepen: overnachtingen, ontbijt en avondeten.
  • Begeleiding door monitoren, experts en businesscoaches van onze partners.
  • Kamp gaat door vanaf 10 inschrijvingen.

Na inschrijving ontvang je een factuur (max. 1 week) en na betaling is je inschrijving definitief.

Wens je eerst nog meer info? Stuur een mailtje naar info@juniorargonauts.be

Omwille van corona gelden soepelere annuleringsvoorwaarden van 2 weken.

‘s Avonds bieden we ook altijd fijne activiteiten aan. Als je hier benieuwd naar bent kan je doorklikken op onze FAQ: https://www.juniorargonauts.be/faq/

Datum

jul 05 - 09 2021
Verlopen!

Tijd

09:00 - 17:00

Kostprijs (gratis of sociaal tarief kan ook)

€495/€325

Meer info

Ontdek dit kamp

Locatie

De Draecke
Sint-Widostraat 11, 9000 Gent
Categorie
Ontdek dit kamp